Україна   м.Чернівці   тел. +38(050)547-49-68                     
Главная Новини

Новости

Новинки меблів з натурального дерева

На традиційній весняній виставці "Меблевий салон 2011" проходила в м. Харкові з 25 по 28 березня 2011р., ми представили новинки меблів з натуральної екологічно чистого дерева.

Перш за все за все хотілося б відзначити круглий стіл на ніжках з коріння бука з чотирма стільцями з черешні та прикарпатського дуба.

круглый стол со стульями

Особливість цього комплекту меблів, виконаного в традиційному стилі - під старовину, полягає в тому, що столешніца столу є поперечний зріз стовбура осики.
Діаметр стільниці сягає від 80 см до 110 см, що є досить унікальним виробом, оскільки розміри багаторічних осик з таким великим діаметром стовбура - досить велика рідкість. Так-таки слід зазначити, що процес виготовлення такої стільниці займає більше року, протягом якого відбувається природна сушка деревини, з дотриманням особливих технологій дозволяють уникнути появи тріщин як під час сушіння, так і при подальшій експлуатації вже готових меблів.
Ніжки столу і стільців виготовлені з коріння бука. Спинки і сидіння стільців виготовляються звичайно з черешні або прикарпатського дуба.

 

Інші новинки меблів з натурального дерева:

Журнальный столик из дуба Стул из дуба Подставка для цветов

Вся продукція вже внесена в наш каталог, де ви зможете ознайомитися з більш докладними характеристиками і цінами на наші вироби з натурального дерева.

Нагадуємо вам, що придбати продукцію Григорія Коман ви можете не залежно від того, в якій частині України ви знаходитесь. Ми відправимо вам вашу покупку будь-яким зручним для вас способом.

 

Меблі під старовину в Харкові з 11.03.2011 по 14.03.2011

З 11 березня і по 14 березня ми знову представляємо свою продукцію на XXXI Спеціалізованій виставці "БУДІВНИЦТВО. САДИБА-2011", яка пройде за адресою:
Україна, Харків
Пр. Маршала Жукова, 2
Харківський Палац спорту.

Запрошуємо відвідати наш виставковий стенд.

Детальніше...

 

Свято молодого вина "Закарпатське Божоле" 20-21 листопада 2010 в Ужгороді.

З 20 по 21 листопада 2010р. ми беремо участь у святі молодого вина "Закарпатське Божоле", який пройде в центрі Ужгорода (вул. Волошина - пішохідна зона центру міста).
Як і завжди, ми запрошуємо вас у гості.
На святі буде представлений повний асортимент нашої продукції (меблі під старовину, бочки, столи і лавки, меблі для ресторанів та ін.)
Вироби які вам сподобалися, ви з
можите придбати на місці або зробити попереднє замовлення з доставкою в зручне для вас місце.
Будемо раді бачити вас!

 

Меблевий салон. Інтер'єр, дизайн (22.10 - 25.10.2010)

З 22 жовтня по 25 жовтня 2010р. ми беремо участь у традиційній щорічній виставці "Меблевий салон. Інтер'єр, дизайн -2010", м.Харків, Палац спорту.

Як і завжди ми надамо вам можливість ознайомитися з асортиментом нашої продукції:

  • меблі під старовину (столи, лавки, елементи дизайну інтер'єрів);
  • лазневі приналежності (купелі, відра, запарники);
  • елементи ландшафтного дизайну (бочки, колеса, вози та ін.)

Детальніше...

 

Сорочинський ярмарок 2010

Традиційно ми беремо участь у Національному Сорочинському ярмарку — 2010 року, який відбудеться з 17 по 22 серпня в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.  До зустрічей!

 

21 - 24 травня ми знову в Харкові!

21 - 24 травня 2010 ми приймаємо участь у XXIX спеціалізованій виставці - ярмарку "БУДІВНИЦТВО, САДИБА-2010". Тема виставки - "Енергозбереження. Мій дерев'яний будинок." Виставка буде проходити за адресою: м. Харків, Палац Спорту (пр. Маршала Жукова, 2). На нашому виставковому стенді буде представлений основний асортимент нашої продукції, з якою ви зможете не тільки ознайомитися, але й придбати.

Чекаємо вас в гості!

 

Меблевий салон-2010

З 14 по 16 травня - ми беремо участь в 10-ій спеціалізованій виставці "Меблевий салон -2010" і "Інтер'єр, дизайн".
Виставка буде проходити в м. Харкові (Харківський Палац спорту).